תמר קסלר מלמוד – פסנתר

תמר קסלר מלמוד, נולדה וגדלה ברחובות וכיום גרה בתל אביב. בת 33, מוסיקאית יוצרת, פסנתרנית ואשת סאונד, בוגרת מסלול טכנאי הסאונד במכללת "סאונד" בהנהלת יואב גרא. חינוכה המוסיקלי החל בז'אנר הקלאסי והתבגרה תוך כדי האזנה למלחינים הגדולים בטהובן, באך, שופן, מוצרט ורחמנינוב. משגילתה את נפלאות הגיטרה והמוסיקה הקלה החלה לכתוב את שיריה הראשונים ולהופיע על במות גדולות בתור סולנית. בעשור האחרון הופיעה עם הרכבים מוסיקליים שונים כשבשנת 2015 החלה לעסוק בהפקה מוסיקלית וטכנאות סאונד באולפני הקלטות.

תמר היא מעצבת פסי קול, מפיקה מוסיקלית ומלחינה מוסיקה לסרטים וכן משמשת כטכנאית סאונד בהקלטות באולפנים, בהגברת מופעים, בהקלטות על סט צילומי סרטים ובהפקות מוסיקליות מגוונות. בעיני תמר, מוסיקה היא הצבע שצובע את קווי המתאר של החיים ובלעדיה היינו פשוט אנשי-קו ללא תוכן.

"המוסיקה היא תרופה. היא המהות. היא הסיבה לעשות בכלל משהו. יש בה את כל חוכמות היקום."

תמר החלה ללמוד נגינה על פסנתר בגיל 6, תחילה הוציאה תווים משמיעה ללא הבנה בנגינה בפסנתר וללא ידיעת קריאת התווים וכך התגלה כשרונה המוסיקלי. לאחר מכן החלה בשיעורי פסנתר פרטיים וכך המשיכה במוסיקה הקלאסית עד גיל 18.

כשהייתה בת 15 התאהבה בגיטרה האקוסטית ולימדה את עצמה לנגן וללוות את עצמה בשירתה שלה. במקרה גם גילתה שיש לה יכולת לשיר וכך החלה לכתוב את יצירותיה הראשונות.

כשהייתה בת 16 הצטרפה ללהקת צעירי נס ציונה, ביחד עם להקה זו העלו מופעי שירה לצד משחק וריקוד והצטרפה ללימודי במגמת המוסיקה של תיכון ע"ש אהרון קציר ברחובות, שם למדה במגמת ביצוע ותיאוריה של המוסיקה וכן השתתפה באנסמבל הווקאלי של המגמה. לצד לימודיה במגמת המוסיקה כתבה והלחינה את שיריה המקוריים.

לאחר שירותה הצבאי, השתתפה בתחרויות שונות ומגוונות של שירה ונגינה ותמיד זכתה לשבחים ואהדת הקהל, ולאחר הפסקה של כמה שנים בעקבות שירותיה הצבאי, דבק בה חיידק הבמה מחדש ומאז לא רצתה להפסיק לנגן ולשיר ובחרה במוסיקה כעיסוקה המרכזי.
 
בגיל 29 פתחה את האולפן ההקלטות הראשון שלה "ג'ניס סטודיו", שם היא מקליטה זמרים ולהקות, מלחינה את שיריהם ביחד איתם, מעבדת ומפיקה מוסיקה דרך שירים ואלבומים מוסיקליים שונים ומגוונים. תמר עבדה עם אמנים ואמניות גדולים כגון סי היימן, יפעת נץ (המכשפות), שלומי שבן, גבע אלון, נעם רותם (קרח 9), שלום חנוך, אינפקטד משרום, ריקי גל ועוד.
 
תמר אומרת על מוסיקה ש"הלחן כבר שוכן ביקום, אך כל אחד שומע אותו אחרת ושולף ממנו פיסת מידע שלא תחזור על עצמה לעולם".

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב