שיעורי תופים

תמיד רציתם ללמוד לנגן על תופים? הגיע הזמן להגשים את החלום וללמוד תיפוף עם מורה מנוסה שייקח אתכם הכי רחוק שאפשר!

תוף זה קצב. מאז ומתמיד הקצב היה חלק בלתי נפרד מחיינו, והוא נמצא כאן עוד מאבותינו הקדומים. אמנם הם לא העלו תמונות לאינסטגרם, אבל הכלים בהן השתמשו מלווים אותנו עד היום. היופי בתוף הינו הפשטות במבנה, אבל האדם הראה את יכולותיו המדהימות בזכות כלי זה.

התוף משמש אותנו במצעדים, בשמחות וכך סתם כשבא לנו לתופף. התוף שינה את צורתו לאורך השנים וגם הסאונד התפתח מתופים קטנים ובעלי צליל גבוה ועד לגדולים כמו ה״טימפני״. אנחנו נתקלים בו בכל מקום, החל מהמוזיקה בחנויות ועד לאיצטדיונים הגדולים.

אז החלטתם להצטרף לשושלת? הגעתם למקום הנכון! בגרופ מיוזיק תוכלו לקבל את כל הידע הדרוש כדי שגם אתם תהיו הלב של הלהקה. אצלנו תהנו ממערכת תופים אלקטרונית חדשה ותוכלו לנגן בעוצמה חזקה ובאמת להרגיש על הבמה! אצלנו תלמדו עם מורים מנוסים ומקצועיים שיתנו לכם את הכלים להכניס את הקצב לחייכם.

רוצים ללמוד סגנונות תיפוף שונים? טכניקות, רגש, רוק, פופ, מטאל ועוד… כדי שתוכלו להביא את הכשרון שלכם לידי ביטוי – בגרופ מיוזיק תקבלו ליווי אישי ואיכפתי ואת כל התנאים כדי שתוכלו להגשים את החלום שלכם.

אז מאיזה גיל אפשר ללמוד תופים? אין הגבלת גיל, אבל צריך לקחת בחשבון את גודלו הפיזי של התלמיד, והחל מגיל 7-8 אפשר להסתדר עם מערכת תופים מלאה. לילדים בגיל 4-6 (שמערכת התופים תהיה גדולה עבורם מבחינה פיזית) מומלץ להתחיל ללמוד על דרבוקה ולפתח את יכולות הקצב ללא מערכת התופים.

drum kit

לתלמידי הסטודיו:

חדר אימונים למתופפים ללא עלות

והנה קצת ממה שנלמד:

  • לימוד טכניקה – החזקה נכונה של המקל, מהירות ודינמיקה, עבודה עם פד אימון.
  • קריאת תווים – רבעים, שמיניות ושש עשריות, משקלים שונים של נגינה.
  • למידת מקצבים שונים: רוק, פופ, בלוז, ג׳אז, סמבה, סלסה וכו'.
  • נגינה יחד עם שירים ומקצבים + נגינה עם שירים.
  • פיתוח שמיעה מוזיקלית ופיתוח שמיעת קצב.
  • פיתוח הקואורדינציה – שתי ידיים ושתי רגליים.

הכירו את המורים שלנו

החלטתם לתופף אצלנו? זה הזמן לקבוע שעור היכרות ללא עלות!

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב