שיעורי מוזיקה אלקטרונית

גלגולים רבים עברו על המוזיקה האלקטרונית במהלך השנים, וכליה היוו מרכיב כמעט בכל פורמט מוזיקלי קיים. שימוש יצירתי במכשירים אלקטרוניים לא נעשה רק על ידי אמני מוזיקה אלקטרונית אלא גם על ידי הזמר שבוחר את המיקרופון המתאים לו, הגיטריסט שמזיז את רגלו על פדאל האפקטים, טכנאי הסאונד שמדייק בכיוונון הקומפרסור, או הקלידן שמנגן ומשנה פרמטרים באורגן החשמלי שלו.

כיום המוזיקה האלקטרונית ידועה בארצנו כשם נרדף ל"מוזיקת טראנס" ואמניה ידועים כ"דיג'יים". על אף הפוטנציאל הגלום בתוכה ליצירת מוזיקת ריקודים שאין כמותה, הכלים שהיא מציעה מאפשרים לנו ליצור סגנונות כמעט אינסופיים.

יצירה מטבעה נעשית על ידי אדם דרך מדיום. כל כלי מוזיקה אלקטרונית הוא מדיום שנותן לאמן איזון ייחודי בין חופש להגבל, ואלו נותנים לאמן השראה ליצירה. על אף ייחודיות הכלים, רובם עובדים תחת רעיונות טכנולוגיים משותפים שהתפתחו במרוצת השנים.

התוכן של השיעורים יועבר בליווי תוכנה ייעודית ועשרות סביבות אינטראקטיביות. התוכנה הייעודית מורכבת ממספר 'מודיולים' המייצגים כלים טכנולוגיים שקיימים בעולם המוזיקה האלקטרונית, ועל ידי חיבורם אחד לשני התלמיד יוכל להבין כיצד הם פועלים ואיך ליצור דרכם. את הכלים הללו ניתן ניתן לסווג לשלושה תחומים עיקריים:

  • סינתזה – הפקת סיגנל חשמלי/דיגיטאלי והמרתו לגל קול.
  • סאמפלינג – שיחזור סיגנל חשמלי/דיגיטאלי שהוקלט.
  • עיבוד אודיו – עיבוד סיגנל חשמלי/דיגיטאלי בזמן אמת.

השיעורים אינם דורשים ידע מקדים. חלק משמעותי מהבנת הכלים מחייב פרקטיקה יצירתית, לכן התוכנה של השיעורים תאפשר לכל תלמיד להתאמן במחשב האישי שלו בבית, ללא צורך בהורדת תוכנות לא חוקיות או קנייה של ציוד יקר.

הכירו את המורים שלנו

החלטתם ללמוד מוזיקה אלקטרונית? זה הזמן לקבוע שעור היכרות ללא עלות!

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב