שיעורי גיטרה

רוצים ללמוד לנגן בגיטרה? ב"גרופ מיוזיק" תוכלו להגשים את החלום וללמוד לנגן את השירים שתמיד רציתם – לעצמכם, במפגשים חברתיים, ואפילו על הבמה. למעשה, כל אחד יכול לנגן בגיטרה, גם ילדים בגיל צעיר. אז למה אתם מחכים?

ללמד גיטרה זו אחריות גדולה, וכל תלמיד שלנו הופך להיות הדבר החשוב ביותר. לכן הקמנו את גרופ מיוזיק – סטודיו מקצועי ובית חם לתלמידים מתחילים ומתקדמים. בגרופ מיוזיק תוכלו ללמוד על גיטרה קלאסית, אקוסטית או חשמלית, עם המורים הכי מקצועיים, בעלי ניסיון רב בתחומם, אשר יוציאו מכם את המיטב.

אנחנו מתגאים ביחס אישי, מקצועיות ללא פשרות ואוירה מוזיקלית שתורמת לנגינה ולהתקדמות התלמידים. אנחנו מאמינים כי לכל תלמיד יש את המורה הנכון עבורו, לכן יש אצלנו ארבעה מורים לגיטרה, ולפני השיעור הראשון תתקיים שיחת היכרות בה אנו מתאימים את המורה לכל תלמיד. כך תוכלו לקבל את החוויה והלימוד הטובים ביותר עבורכם.

אצלנו בסטודיו, שיעורי הגיטרה נלמדים בשיטת השכבות, כלומר: נסיים פרק למידה והוא יהיה הבסיס לפרק הבא. נלמד קטעים מפורסמים וקלאסיקות מוכרות, פירוקי אקורדים, הכרת הגיטרה, תאוריה, קריאת תווים וטאבים, קצב, שיטות פריטה שונות וטכניקות ייחודיות. נלמד שירי רוק, בלוז, פלמנקו וקאנטרי. משך השיעור 60 דקות, והוא מתקיים בחדר אקוסטי ושקט, ללא הפרעות.

החלטתם ללמוד גיטרה? זה הזמן לקבוע שעור היכרות ללא עלות!

הכירו את המורים שלנו

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב

תלמידים מנגנים

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב