בגרופ מיוזיק לומדים לנגן בגיטרה גם בגיל צעיר

לימוד גיטרה לילדים צעירים בגילאי 5-7 זו משימה לא פשוטה. גם למבוגרים גיטרה היא כלי נגינה קשה עבור מתחילים.

בניגוד לפסנתר לדוגמא, בו אפשר להפיק צלילים הרמוניים בקלות יחסית ובלחיצה עדינה על הקלידים, נגינה בגיטרה דורשת אחיזה יציבה של צוואר הגיטרה, לחיצה חזקה על המיתרים, מתיחה של האצבעות, דיוק בפריטה על מיתר בודד, ועוד אלמנטים פיזיים המקשים על ילדים צעירים.

אז איך בכל זאת עושים את זה?

אחרי שנים של לימוד ילדים בכל הגילאים, הסקנו מסקנות והצלחנו לאפיין את כל הקשיים והאתגרים שיש לילדים בנגינה על גיטרה, ופיתחנו שיטת לימוד ייחודית שמעניקה לילד את החוויה והכלים המתאימים. ראשית, פיתחנו גיטרה מיוחדת מותאמת לילדים: גיטרה בחצי או בשלושת-רבעי נפח, בה כל מיתר צבוע בצבע אחר והסריגים ("בתים") ממוספרים מ-1 עד 12.

מהיום ניתן לרכוש בסטודיו את ערכת הגיטרה הייחודית שלנו..

מלבד הגיטרה עצמה, יש חשיבות עצומה לכימיה בין הילד למורה. גם פסיכולוגיה, הבנה, סבלנות, ושפת גוף משמעותים להתקדמות התלמיד. בסטודיו שלנו יש ארבעה מורים לגיטרה, ובשיעור ההיכרות הראשון נבחר יחד את המורה המתאים לילדכם. בנוסף, אנחנו מתאימים לכל ילד את סוג המוזיקה שהוא אוהב, כדי שיוכל להכיר את השירים ולהתחבר טוב יותר לגיטרה.

על משך השיעור:

כאן, בשונה מלימוד בוגרים, משך השיעור אינו קבוע על מנת להתאים את הלימוד עבור כל תלמיד. ילדים עלולים להתעיף ולאבד ריכוז אחרי פרק זמן ממושך, לכן תוכלו לבחור בין שיעור מלא (60 דקות) לחצי שיעור (30 דקות).

זכרו, החוויה כאן חשובה לא פחות מהלימודים עצמם. גם ילדים שהתחילו בגיל צעיר והחליטו להפסיק, יכולים לחזור וללמוד גיטרה בגיל מאוחר יותר כשהם זוכרים את כלי הנגינה והלימוד עצמו כחוויה טובה. בהצלחה!

הכירו את המורים שלנו

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב

ילדים מנגנים

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב