רעות לוי – פיתוח קול

רעות לוי, בת 28, זמרת יוצרת, כותבת, מפיקה, מנגנת בפסנתר וגיטרה ומורה לפיתוח קול. יוצרת בעולמות האינדי פופ, סול, בלוז, ג'אז ורוקנרול. גדלה בראש העין ובשנים האחרונות מתגוררת בתל אביב.

החלה את דרכה המוזיקלית בגיל 16 כאשר לימדה את עצמה גיטרה, מה שפיתח את השמיעה שלה ופתח את השער הווקאלי כאשר ליוותה את עצמה כשניגנה.

לאחר מכן הופיעה בטקסים בבית הספר, והסתובבה בבמות פתוחות ברחבי הארץ שם התחילה להתגבש כפרפורמרית וחקרה סגנונות שונים.

בשנת 2017 השתתפה בתכנית "האקס פקטור" – שם החלה ההיכרות שלה עם תעשיית המוזיקה ועולם הטלוויזיה, והפריים טיים, מה שעם הימים הבינה שרלוונטי וחשוב כמוסיקאית כיום. התכנית זימנה לה הכרה וחשיפה, ניסיון בימתי, שיתופי פעולה עם אמנים שונים והצלחה בתחום.

לאחר מכן שיתפה פעולה עם קבוצת די.ג'יים בפרוייקטים שונים של פיינאל דראם, שהופיע ברחבי הארץ בפסטיבלים, אירועים, קבלות פנים וכו', הופיעה בבמה המרכזית בערבי יום העצמאות, ברים, הופעות אורחות ועוד.

השתתפה בקורס כתיבת שירים בהנחייתו של רותם בר אור (The Angelcy) ולמדה במכללת BPM בתל אביב במסלול זמר יוצר, שם התמקצעה בתיאוריית המוזיקה, פיתוח שמיעה וסולפאז', הלחנה וכתיבת שירים, פרפורמנס ועמידה בימתית, הפקה ופיתוח קול.

מתוך הניסיון האישי שלה ודרכה לאורך השנים, רעות מאמינה שניתן לאתר ולשחרר דפוסים ומעצורים שונים, ולתת ביטוי לעולם הפנימי שלנו דרך הקול. הטכניקה שלה מתבססת על עבודה עם הרגשות שלנו דרך שחרור קולי, שם נלמד מה החסמים שלנו וכיצד זה מתבטא בקול ואיך לשחרר ולהרפות בשירה.

נשלב טכניקה, פיתוח שמיעה, חימום קולי ונלמד כיצד לעבוד עם נשימות.
בין היתר נלמד הגשת שיר, נעבוד על טקסטים, פרפורמנס (עמידה מול קהל וצבירת ביטחון), תוך כדי מתן יחס אישי  והתאמה לכל תלמיד כאינדבידואל ועולם שלם בפני עצמו.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב