יניב חיון – גיטרה

יניב חיון נולד וגדל בישוב גבעון החדשה (ליד ירושלים). יניב מנגן מגיל 12 ולמד אצל מורי הגיטרה הטובים ביותר. יניב ניגן והופיע באופן תדיר מגיל צעיר, השתתף והקליט במספר רב של פרויקטים מוזיקליים.

בשנת 2015, החל יניב ללמוד בבית הספר למוזיקה "רימון" במסלול ביצוע גיטרת ג׳אז, במסגרת הלימודים למד מגוון קורסי ביצוע, תיאוריה, אלתור מתקדם, קומפוזיציה, טכניקה , פיתוח שמיעה, קצב, נגינה על פסנתר, כתיבה והלחנה, הפקה ועוד..

בשנת 2018 סיים קורס מתקדם של מיקסינג ומאסטרינג במכללת BPM.

בשנת 2019 כתב וניגן מוסיקה להצגה בשם ״מכוח אותה תנועה״ שהופיע בפסטיבל עכו. ההצגה זכתה במספר רב של פרסים כולל בפרס המוסיקה הכי טובה. הארץ ו-Ynet שיבחו את ההצגה ופרסמו ביקורות חיוביות על ההצגה בכללי ועל המוסיקה בפרט. ההצגה עלתה מעל 20 פעמים ועדיין רצה בתאטרון הזירה הבין תחומית בירושלים.

במהלך הלימודים ב"רימון" למד יניב נגינה על גיטרה אצל רונן רבן, ובהמשך לקח שיעורים פרטיים אצל עופר גנור, שי חן, ואירית אבן טוב (גיטרה קלאסית), בנוסף לקח שיעורים עם הקונטרבסיסט עופר שניידר, וכיום עוד לומד אצל עופר גנור ואירית אבן טוב ובנוסף שיעור קומפוזיציה עם גל יפרח.

בשיעור מתאים יניב את תוכן השיעור לצרכי התלמיד – הן מבחינה טכנית והן מבחינה רגשית.

השיעור מתחלק לשלושה חלקים – עבודה על פריטות/ליווי של שירים שהתלמיד בוחר, עבודה על אלתור וסולואים, ועבודה על תאוריה וקריאת תווים.

הדגש על כל אחד מחלקי השיעור יכול להשתנות בהתאם לצרכי התלמיד על מנת להביא למימוש פוטנציאל מקסימאלי.

העבודה בשיעורים תהיה על: 

  • נגינת סולואים בסגנונות הרוק, פופ, ג׳אז, קלאסי ועוד.
  • עבודה על פריטות ושיטות ליווי שונות.
  • עבודה עם טאבים/תווים, סולמות, אקורדים, מקצבים וטכניקות רבות של נגינה.
  • רכישת ידע תיאורטי בנגינה על גיטרה.
  • והכי חשוב – התלמיד זוכה ללמוד את השירים האהובים עליו ביותר בהתאם לרמת הנגינה.

ליניב אהבה רבה למקצוע ולהוראה, הוא אוהב לעזור לתלמידים להגשים את עצמם ולתת להם כלים שישמשו אותם לטווח הרחוק. השיעורים עוברים ברגישות ובחיוך.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב