יובל תאני – גיטרה

את לימודי המוסיקה החל בגיל 11 תחת הדרכתו של עודד שוב, מבכירי המורים בישראל לגיטרה. לאורך לימודיו זכה 14 שנים ברציפות במלגת קרן התרבות אמריקה – ישראל. בוגר מגמת המוסיקה הקלאסית בתיכון לאומניות ע"ש תלמה-ילין שם נבחר לנגן כנגן מצטיין עם תזמורת בית הספר את "הקונצ'רטו דה ארנחוז" כסולן.

הוכר במעמד של מוסיקאי מצטיין בצבא. במהלך השירות הצבאי יובל למד באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים תחת הדרכתה של אירית אבן-טוב, במהלך לימודיו זכה יובל בפרס דיקאן הסטודנטים לאומנויות הביצוע וסיים את התואר הראשון בהצטיינות.

בשנת 2017 עבר יובל לאוסטריה שם למד לתעודת אמן עם גדול הגיטריסטים בעולם, הגיטריסט הקובני מרקו טאמיו. במהלך שהותו באירופה יובל השתתף בפסטיבלים, קונצרטים ותחרויות רבות באיטליה, .אוסטריה, בלגיה, גרמניה, צרפת וקרואטיה.

בין הפרסים הרבים שיובל זכה ניתן לציין את הפרס הראשון בתחרות גיטרה בטובינגן גרמניה, פרס הראשון בתחרות ע"ש איראן ירושלמי בירושלים, פרס שני וחביב הקהל בתחרות הבינלאומית בקלגנפורט אוסטריה, פרס רביעי בתחרות הגיטרה בבריסל בלגיה ופיינליסט בתחרות היוקרתית ע"ש פרנסיסקו טארגה בספרד שם ניגן כסולן עם התזמורת הסימפונית של וולנסיה.

כיום יובל מסיים תואר שני ותעודת הוראה תחת הדרכתו של יורם זרביב באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב