יואב גבאי – גיטרה

יואב מורה מקצועי לגיטרה בישראל באוסטרליה ובארה״ב כבר מעל ל – 30 שנה. גיטריסט ותושב חוזר וותיק, הוא יוצר גיטריסטים אמתיים מכל תלמידיו. תלמידים בכל גיל ובכל רמת נגינה מתקדמים אצלו במהירות ובנוחות מירביים.

לעתים פוגש תלמידים וותיקים שכיום עדיין יוצרים מוזיקה מעולה על גיטרה מובילה ומופיעים במגוון סגנונות.

ליואב ניסיון מעשי ביצירה, בהקלטה ובהופעה מעל במות במגוון הרכבים וסגנונות, מהבלוז ועד המטאל בארה״ב ובארץ: באוסטין, טקסס, היה מופיע גם עם להקת רוק אלטרנטיבי מקורית, כותב, יוצר ומאלתר על הגיטרה. כמו כן היה גם מופיע עם להקות כיסוי לרוק קלאסי ומגיש גם הופעות סולו גיטרה ושירה.

באריזונה היה מופיע גם עם להקות רוק קלאסי וקאנטרי ׳אלטרנטיבי׳. רוק כבד נהג לנגן כאן בארץ עם השפעות גם מהבלוז וגם ממוזיקה קלאסית.

כמורה לאנגלית מעודד יואב את הקשר הטבעי בין שפה למוזיקה בחווייה האנושית. סביר להניח שבני אנוש היו מתקשרים מוזיקלית זה עם זה עוד לפני התפתחות השפה המדוברת (Daniel J Levitin – This Is Your Brain on Music).

בחינוכו לנגינה על גיטרה ובתאוריה מוזיקלית למד בתחילה אצל מורים מזדמנים בשכונה ובעיקר לבדו משמיעה. את קפיצות ההתקדמות הגבוהות ביותר שלו כגיטריסט קיבל כשלמד אצל ארז נץ, ולאחר מכן אצל ברק חנוך כאן בתל אביב.

כשלמד מהגדולים הבין איך בקלות יחסית ניתן להוציא נגינה טובה ונעימה מתלמידי גיטרה. לא מסובך לנגן על גיטרה בכלל. ההצלחה תלוייה רק בשיטת האימון והתרגול, רמת העניין בנגינה ובאהבה למוזיקה.

1. תרגילי אימון זיכרון השרירים
2. עריכת תכניות האימון בין הפגישות
3. והצגת התאוריה המוזיקלית באופן מעשי

אלו שלושה מרכיבים המעוצבים כדי להפוך את הגיטרה במהרה לחלק מגוף הנגן ולתוך חווייה מוזיקלית נעימה ומובנת לשמע כל קהל. תאוריה מוזיקלית היא רק הסבר ההתנהגות של נגינת מרווחי טון הצלילים בתוך מסגרת הזמן והקצב.

יואב בגר גם שני תארים אקדמיים בארה״ב ובאוסטרליה. שם הוא למד מגוון תעשיות יצירתיות, מוזיקת העולם ותופעתיות המוזיקה בחווייה האנושית. כשלמד היה גם מופיע ומלמד גיטרה בבריזביין אוסטרליה ובטוסון אריזונה.

יואב נולד וגדל בתל אביב ובארץ היה מופיע עם להקות מקוריות במגוון סיגנונות ומשקלי הרוק. יצירת מוזיקה על כלי נגינה מפעילה ומגבירה את כל יכולות המוח כולו.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב