הדר סלינגרה – תופים

הדר סלינגרה (בן 22) נולד וגדל במושב יעף בלב השרון. הוא החל את לימודיו בתופים בגיל 7 בבית הספר היסודי א.ד.ם וסביבה בקיבוץ געש, שם למד אצל מורה פרטי מספר שנים, ניגן והופיע בהרכבים של בית הספר בטקסים ואירועים, כבר אז הפגין כישרון יוצא דופן, התלהבות וביטחון בנגינה. מאז ועד היום ניגן במגוון הרכבים איתם הופיע, כתב והקליט.

בתיכון במסגרת המחויבות האישית התחיל הדר ללמד תופים בבית ספרו "בית אקשטיין". במופע הסיום של בית הספר, הופיע במועדון הבארבי עם הרכב הבית ספר וניגן מגוון שירים ישראלים, ולבסוף ניגן סולו תופים.

ב2018 הצטרף ללהקת המטאל Black Sachbak איתם הקליט את אלבומם השני באולפני הקיצ'ה עם המפיק אלי פיקובר, האלבום גרם להחתמה של הלהקה בלייבל המטאל האגדי Combat Records .

עד שנת 2020 יצא הדר לשלושה סיבובי הופעות עם הלהקה, בגרמניה, צ'כיה, הולנד, פולין, שוויץ, אוסטריה וגם טס לסיבוב הופעות נוסף באירופה עם להקת הפאנק רוק Hulit Bullet שכללה גם את אנגליה בין היתר.

מאז ועד היום, הדר למד אצל מורים כמו רוני הולן, יוני מדר, עמירם הדר וניר נקב, בעזרתם התמחה בטכניקה יסודית, קריאה וכתיבת תווים וצ'ארטים, למידת שירים משמיעה ומקריאה, היסטוריה של התיפוף, האזנה, פולירית'מיקה… הדר ממשיך להרחיב ולחלוק את הידע שלו תוך כדי לימוד, למידה נגינה בהופעות והקלטות עם הרכבים ופרוייקטים שונים.

בשיעוריו, הדר מתאים את תוכן השיעור לצרכיו ורצונו של התלמיד, בין אם מדובר בטכניקה, מבנה השיר או הרחבת "אוצר המילים" על סט התופים. כל שיעור מתחיל בחימום ומתחלק לתירגול החומרים הנלמדים, למידת חומר חדש וכמובן נגינה.

בעל יכולת הבנה ולמידה מהירה, אוטודידקט. בעל ידע נרחב במוסיקה מסגנונות שונים מג'אז, קלאסית, Fאנק, פרוג ורוק, עד לדת' מטאל והארדקור פאנק והרבה מכל מה שביניהם. שולט בקריאת תווים ובעל ידע תיאורטי וטכני בקצב ורית'מיקה, מנגן כשמאלי וימני. סבלני ויצירתי ומעל הכל עם אהבה אינסופית לנגינה ולמוסיקה – ורצון ללמד וליצור.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב