דניאל בק – די ג׳יי

דניאל בק, בן 25, גר בהוד השרון. מתקלט כ-7 שנים, בהן ניגן בעשרות מקומות בארץ ובחו"ל, במאות אירועים מסוגים שונים. החל את דרכו המוזיקלית כשלמד לנגן על אורגנית ותופים בחטיבה. בגיל 18 התלווה לאחד מהדיג'יים המייסדים של מועדון "הפורום" בבאר שבע ומיד כשהרגיש את הבאסים ממערכת ההגברה פועמים בתוך גופו ידע שהוא נמצא במקום הנכון – עמדת הדיג'יי.

מכאן העמיק את הידע שלו בעולם הסאונד, נחשף לז'אנרים מגוונים של מוזיקה וחיזק את מיומנותו בסגנונות שונים של אירועים שכן לכל גיג יש אופי תקלוט אחר. עם התקדמותו, למד את כל תוכנות התקלוט המובילות, התנסה במגוון ציוד קצה והתחבר לאנשי מפתח בחיי הלילה.

כחלק מהטיול הגדול לאחר שירותו הצבאי ניגן בפני קהל של מאות אנשים במדינות שונות במזרח. כשחזר, ביסס את מעמדו כדיג'יי הבית במקומות רבים במרכז הארץ – פאבים, מסעדות, דאנס ברים, מועדונים ואולמות אירועים. בכדי להתמיד בכל אחד מאלו יש לדעת לנגן מספר רב של סגנונות (דיפ האוס, אפרו האוס, טק האוס, פרוגרסיב האוס, פיוצ'ר האוס, טכנו, ברזילאן בס, פופ, דאנס, היפ הופ, רגאטון, רוק, פסייטראנס, ביגרום), להבין כיצד בונים פלייליסט מנצח ולהישאר מעודכנים תמיד.

לאחר שצבר מאות שעות תקלוט במקומות השונים, ובתחום האירועים בפרט, גילה גם את עולם אירועי הילדים, אשר מצריך כישורים נוספים בשילוב יכולות התקלוט הקיימות. באירועי הילדים הקצב גבוה מאוד – יש פעילויות רבות, המון הסחות דעת וגירויים מהסביבה, התרגשות ולעיתים גם חוסר שיתוף פעולה מצד הקהל. עם כל אלו ועוד יש להתמודד בזמן אמת על מנת לייצר אירוע מוצלח שיזכר שנים קדימה. ההתעסקות באירועים מסוג זה גרמה לדניאל להתחבר עם המון ילדים ולהבין את עולמם. דניאל מופתע ומוקסם בכל פעם מחדש מרמת הסקרנות והפוטנציאל הקיים בהם וכעת הוא מרגיש שזה הזמן הנכון להתרכז גם בהדרכת הדור הבא 🙂

דניאל מאמין בעבודה קשה, אבל עם חיוך. הוא בטוח שרמת המקצועיות חשובה, אך רמת ההנאה חשובה באותה המידה ועל כן תמיד ימצא דרך להעביר את הידע יחד עם התשוקה למקצוע.

לסטים של דניאל באתר מיקסקלאוד לחצו כאן.

 
שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב