בן רייביץ – פסנתר, גיטרה

בן גדל בקיבוץ ברעם שבגליל העליון, ומילדות גילה ענין ויכולת רבה בפעילויות המוזיקליות. בגיל 10 החל ללמוד פסנתר עם איטה שוחט ושנתיים לאחר מכן התחיל ללמוד גיטרה עם שאולי לינג.

בשנות התיכון הצטרף למגמת המוזיקה, שם למד תיאוריה, פיתוח שמיעה והיסטוריה של המוזיקה לעומק, והופיע במגוון הרכבים, אירועים וטקסים בהנחייתם של לילך בר, צביקה ארבל ויוסי מאוטנר.

בשנים הללו בן חקר והתמקד במגוון רב של סגנונות – קלאסי, רוק, פיוז’ן, ג’אז, בלוז, ברזילאי, סלסה, פופ, פאנק, אר אנד בי. בגיל 17 עבר עם משפחתו לניו-ג’רזי, ארה”ב, שם החל ללמוד ביצוע ג’אז באונברסיטת וויליאם פטרסון.

לאחר מכן התקבל למעמד מיוחד בצה”ל – מוזיקאי מצטיין, אשר אפשר לו להמשיך להתפתח ולעסוק במוזיקה, תוך כדי שירות משמעותי של הופעות כחייל, בין השאר כנגן של עידן יניב ורוני דלומי.

אחרי השירות עבר להתגורר בת”א ומאז הוא מלמד, מפיק, מנגן באולפני הקלטות, מופיע בהרכבים שונים, ביניהם עם שלמה גרוניך, אליזט, כרמל אקמן, וירמי קפלן.

ב-5 השנים האחרונות הוא לומד ומתאמן על שירה הינדוסטנית מסורתית עם מורים מהודו. חווית התלמיד משאירה אותו רגיש לקשיים שתלמידים עלולים לחוות ומאפשרת לו להזדהות, לעודד וליצור פתרונות יצירתיים.

ההתמחות העיקרית של בן היא אילתור. יכולת האילתור הגבוהה מקנה לו את הכלים להתאים את השיעור אל הרגישויות והצרכים הספציפיים של כל תלמיד/ה. הוא מאמין שהדבר הבסיסי ביותר בשביל התקדמות התלמיד/ה היא המוטיבציה לנגן, לכן הוא מנסה לברר מה מניע את התלמיד/ה וללכת בעקבותיו/ה.

בשיעורים הוא מתמקד בכל האספקטים של נגינת מוזיקה ומוזיקה בכללי: קצב, גרוב, מלודיה, הרמוניה, דינמיקה, רגש, פרספקטיבה, אלתור, דיוק, הקשבה, שמיעה, תאוריה, קריאת תווים, והכי חשוב, הנאה.

האימון על הכלי הוא הזדמנות בשבילנו להתאמן גם על להיות טובים יותר אל עצמנו.

לצמצם את הביקורתיות, לשחרר, לזרום, להיות ברגע, להנות, להתרגש, לפרגן, לגדול, להיות יצירתיים ולהבין שהתמדה מביאה תוצאות!

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב