ארי ווניג – פסנתר, פיתוח קול

ארי עלה לארץ מאוסטרליה לפני חצי שנה לאחר סיום תואר במוזיקה, עם התמקדות בשירה והלחנת ג'אז. בגיל שלוש החל את שיעורי הפסנתר תחת הדרכתם של marissa skovron ו jonathan skovron את המוזיקה הקלאסית למד במשך כשמונה שנים, לאחר מכן למד שיעורי פיתוח קול ופסנתר תחת הדרכתם של gary mar ו shaun murphy.

פופ ומחזות זמר .ארי התמקצע גם בסגנון הגאז תחת הדרכתם של rod davis גם ג'אז. ארי מגיע עם נסיון רב כולל הלחנה ועיבוד להרכבים גדולים כגון "ADIA", ניסיון כבמאי מוזיקלי במחזמר, עיבוד קולות ואקפלה, ויצירת שירים בהרבה סיגנונות. בנוסף, הוא היה זמר ראשי ופסנתרן בלהקת חתונות מוצלחת באוסטרליה במשך שלוש שנים. ארי הוציא אלבום ומספר שירים מקוריים, ומגיע עם ניסיון כמורה לפסנתר ופיתוח קול.

ארי זכה בכמה הזדמנויות מדהימות במשך הקרירה שלו בעולם המוזיקה. בגיל 12 ארי הופיע כזמר באולם ההמר הידוע ואהוב בלב העיר מלבורן באוסטרליה מול קהל של אלפיים איש. משם התחיל להתעניין במחזות זמר ובגיל 16 נבחר בכותרת של ‘best junior performer in a leading role’ במדינת ויקטוריה באוסטרליה, וזכה להגשים חלום על ידי כך שהופיע מול אלפי צופים.

ארי עשה בגרות של 5 יחידות מוזיקה. בסוף הלימודים הוא נבחר כזמר פופ/ג’אז מתוך אלפי סטודנטים להופיע בקונצרט שמציג את מוזיקאים הצעירים המוצלחים ביותר בוויקטוריה. לאחר שנתיים ארי התקבל באונבירסיטה לאחד קורסי הג׳אז הכי נחשבים באוסטרליה: The Sir Zelman Cowen School of Music. במהלך הלימודים , ארי הופיע באיטליה עם גאזיסטים אירופיים אהובים ומוכשרים כמו להקת Hobby Horse. הוא גם הקליט אלבום באותה תקופה וקיבל ביקורות מצויינות מתוכנית הרדיו הנפוצה ביותר באוסטרליה, triple j unearthed.בסוף התואר ארי הלחין, עיבד והקליט יצירה מוזיקלית אשר מורכבת מכמה פרקים שארכה 15 דקות, עם להקה של 13 מוזיקאים מקצועיים, בסגנון של ג’אז ערבי.

היום, ארי עובד על אלבום שני, עם סאונד שונה ומפותח, כדי לשקף את השינויים הרבים שהוא עבר בשנתיים האחרונות. ארי כרגע עובד אצל פודקאסט שקוראים לו ׳סיפור ישראלי׳, בתפקיד של מפיק ומלחין של המוזיקה שמלווה את הסיפורים.

ארי גם מורה ליוגה ומדיטציה, ואוהב מאוד להביא את המושגים של העולם הזה לחינוך המוזיקלי שלו. המנטרה שלו היא שמוזיקה מתוחכמת היא לא בהכרח מוזיקה איכותית ועוצמתית – לכן, ארי מתמקד בלהוציא מתלמידיו ביטוי עצמי אוטנטי, שכמובן מגיע על בסיס חזק של ידע, ניסיון, והתאמנות. ארי מאמין שכל בן אדם לומד בצורה שונה ומיוחדת וצריך מורים שיהיו מודעים, רגישים, וגמישים לכך.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב