אנה קמינייצקי – פיתוח קול

אנה קמינייצקי (בת 42) גדלה בקייב, אוקראינה, ועלתה לארץ בשנת 2000, כאם חד-הורית. כבר מילדותה המוזיקה הייתה חלק דומיננטי בחייה, כאשר אביה, שהיה זמר אופרה מכובד באוקראינה, חשף אותה לעולם התרבות מקרוב, וכן, סביבתה המשפחתית, חיה בליווי צלילי נגינת הבללייקה של סבא ובשירת רומנסים של סבתא.

ב-2015 הקימה את הרכב "plAnnet" עם שירים מקוריים, והשתתפה בהרכבים בסגנונות מגוונים, החל מסול עד לרוק כבד, מ-רית'ם אנד בלוז עד פולק, כשבין חברי ההרכב היו הגיטריסט יורי סטולוב והמתופף מושיק ינקובסקי. אנה אף עבדה עם המעבד המוזיקלי מאור דורני לפרוייקט שירים מקוריים, ועם המפיק פשה קנובלוב.

בשנת 2008, למדה בבית הספר למוזיקה האקדמאי "רימון" במסלול ביצוע ווקאלי והלחנת שירים, כשבמהלך שנותיה באקדמיה, למדה שירה למחזות זמר אצל תמי קצין, סגנון אופראי אצל עליזה חן, אימפרוביזציה אצל איריס פורטוגלי, טכניקת ג'אז עם ורד דקל, פרפורמנס אצל ארז יולביץ' והלחנה וכתיבת שירים אצל יהודה עדר ואריאל הורוביץ.

ב-2010, בשנה השלישית ללימודיה ברימון, החלה להעביר שיעורי פיתוח קול במתנ"סים ולהדריך מקהלות נוער בבתי ספר, והחל מ-2012 החלה להעביר שיעורי פיתוח קול פרטיים גם בביתה.

שיעורי פיתוח הקול של אנה הם תהליך המותאם לכל תלמיד, עם אפשרות להרחבת מנעדו הקולי של התלמיד, בצורה מבוקרת ונעימה למיתרי הקול. מלמדת בשיטות טוואנג גרוני, בלטינג, והפקה קולית בסגנון רוק-אופרה ועוד. השאיפה היא מימוש הפוטנציאל המלא, ביחס לחזונו המוזיקלי ואיכות הקול של התלמיד.

חווית השיעור היא בדגש על הנאה מן התהליך, מאחר ו-כשכיף, יותר קל להתמיד. השיעורים עוברים באנרגיות גבוהות ובאהבה גדולה למקצוע.

לאורך הדרך התלמיד ייקבל כלים חשובים כגון נוכחות במתית, ביטוי רגשי והבעה אישית, וכמובן, עבודה על כלים טכניים שיעזרו לממש את יכולתו המיטבית, כזמר וכאמן במה.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב