איתן דרבקין – פסנתר

איתן החל את הכרותו עם הפסנתר כבר בגיל 5 ולמד אצל מגוון מורים לאורך בגרותו, אשר מכל אחד ספג מגוון רחב של צבעים וגישות בכלי, ויצק לגישתו וראיית עולמו המוזיקלי. בשנים האחרונות אף התמחה בשליטה בקלידים דיגיטליים וסינתיסייזרים שונים והרחיב את מנעדו ויכולתו המוזיקלית בעקבות זאת.

לאורך ילדותו ובגרותו ניגן בטקסים בבתי הספר ובתנועות הנוער והקים בהמשך הרכבים עם חבריו שזכו בזמן קצר להופיע בכל רחבי הארץ בבמות הגדולות ובפסטיבלים הגדולים (כדוגמת הבארבי, אינדינגב ויערות מנשה). בעקבות זאת הוא בעל ניסיון רב בעבודה עם הרכבים בשלל הסגנונות (בלוז, פאנק, רוק, גאז מוזיקה אפריקאית וכו'), ולוקח חלק פעיל בהפקה עיבוד וכתיבת המוזיקה. כמו כן הקליט עם הרכביו ויצא לו לעבוד באולפנים הגדולים והנחשבים בארץ (פלוטו, בארדו, קיטצ'ה, העוגן ועוד..)

כיום מוביל איתן הרכב גדול בשם Cosmic Motherhsip, המונה כ 12 נגנים בסגנון פאנק, soul, ומוזיקה שחורה. ההרכב שחרר סינגל ראשון ובקרוב ייצא גם אלבומו הראשון. ההרכב זוכה לביקורות טובות ושבחים. ולוקח חלק בשלל הרכבים פעילים בסגנונות שונים:
Hoodna Orchestra
Alma Madre
Bari Hard Big Band
ועוד..

כמורה, איתן מאמין בהנאה כדרך ללמידת הכלי ויחס אישי המותאם לכל תלמיד וכישוריו, אך עם זאת שם דגש על העבודה בבית ולמידה הדרגתית ושיטתית של כלי הנגינה והמוזיקה, ומתמקד בין היתר ביכולות אלתור, פיתוח השמיעה המוזיקלית, הבנה בהרמוניה ועוד.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב