אבירם גרופר – גיטרה

בגיל 13 אבירם התחיל לקחת שיעורים פרטיים בגיטרה קלאסית, וכבר אז הבין כי ימשיך לפרוט על הגיטרה עוד שנים רבות. אבירם התקבל למגמת המוזיקה בבית הספר "עמל א" בפתח תקווה בהנחיית רונית שפירא וסיים 15 יחידות לימוד במוזיקה. במסגרת המגמה למד תאוריה מוזיקלית, תולדות המוזיקה, סולפג', ניצוח והרכבים.

כבר בתקופה זו ניגן בהרכב יחד עם חבריו למגמה, ובמסגרת פרוייקט הגמר בבית הספר הלחין קטע מוזיקלי אשר זכה להיות משולב עם מגמת המחול. בתיכון הספיק אבירם לכתוב ולהלחין שירים ואף להקליט חלק מיצרותיו.

לאחר השירות הצבאי המשיך בלימודי הגיטרה באופן פרטי, נחשף לטכניקות שונות ומגוונות, התמחה בסגנון הג'יפסי היחודי אותו הוא מנגן עד היום, ואף יצר סגנון נגינה ייחודי המשלב תיפוף על הגיטרה עם פריטת אצבעות (פינגר סטייל).

בגיל 26 נסע ללונדון במטרה להכיר את הסגנון הבריטי ולקבל השראה ליצירותיו. במהלך שהותו בלונדון הופיע עם הרכב מקומי בברים בלונדון ובנוטינג היל, ובמקביל חבר להרכב נוסף בו הקליט יחד איתם את החומרים המקוריים של ההרכב, גם בתפקיד ליווי וגם את הסולואים.

עם חזרתו לארץ הביא את ההשראות שאותם ספג בלונדון והקים את ההרכב Jubilee Line שכולו בשפה האנגלית. עם הרכב זה הופיע ברחבי הארץ, ממועדון "סאבליים" בתל אביב ועד ל-"קוקה" בבאר שבע.

במקביל להופעות עם ההרכב, אבירם לקח שיעורי ג'אז על מנת להעמיק את הידע האישי, והתחיל להעביר מהידע שלו לאחרים. כיום אבירם מלמד כ-50 תלמידים מכל הגילאים, את סגנונות הרוק, ג'יפסי, בלוז ועוד. בנוסף, אבירם פיתח שיטת לימוד גיטרה לילדים צעירים – שיטה ייחודית וקלה להבנה ושונה ממה שמוכר כיום, הכוללת גיטרה מיוחדת מותאמת לילדים: גיטרה מוקטנת בה כל מיתר צבוע בצבע אחר והסריגים ("בתים") ממוספרים מ-1 עד 12.

כמורה, אבירם ניכר בסבלנות, יחס אישי ובניית דרך נכונה לכל תלמיד ותלמיד. אבירם רואה בלימוד שליחות, וכל תלמיד מקבל את תשומת הלב המלאה עד שהוא מגיע לתוצאות גבוהות.

לאחר 8 שנות לימוד גיטרה, הקים אבירם את הסטודיו "גרופ מיוזיק" בתל אביב – סטודיו המהווה את חזונו האישי במקצוענות, בשיטות הלימוד וביחס האישי.

לקבלת שיעור חינם:

שם
אימייל
טלפון

או התקשרו לטלפון 054-8133606 בוגרשוב 79 תל אביב